• Čemernianská 43, Vranov nad Topľou
  • info@andalusiakuechen.com

00421 - (0)948 /919 277

O Andalusia Küchen

Sme firma ktorá ponúka riešenie pre kuchynské a jedálenské priestory. Každý človek má rozličné predstavy o tom, ako má jeho kuchyňa vyzerať. Našou prioritou je tieto predstavy čo najlepšie pochopiť, navrhnúť riešenie a nasledovne ho aj zrealizovať. Nová kuchyňa je dlhodobá investícia, nevyhnutná pre náš život. A aj z tohto dôvodu nájdete u nás kuchyne podľa vašej chuti a podľa vášho rodinného rozpočtu. Kuchyňa sa v dnešnej dobe stáva veľmi významným priestorom v obytnom dome či byte a práve preto plánovaniu venujeme veľa času. Na jednej strane je kuchyňa pracovným priestorom – na strane druhej – varenie nemá byť nudnou povinnosťou, ale radostným trávením času v príjemnom prostredí, na ktorý sa môžete tešiť. Preto je pre nás DIZAJN kuchyne jedným z neodmysliteľných faktorov, ktorý nie je možné pri plánovaní kuchyne vynechať. Naši zamestnanci sú vždy pripravení zodpovedať akékoľvek otázky.

Okrem kuchynského štúdia vo Vranove nad Topľou Vás vieme navštíviť kdekoľvek (Snina Humenné, Stropkov, Svidník, Bardejov, Sabinov, Levoča, Poprad, Kežmarok, Spišská N. Ves, Košice, Trebišov, Michalovce, Sobrance) Naše mobilné kuchynské štúdio je vybavené veľkým množstvom vzoriek, ktoré sú Vám kedykoľvek k dispozícií,aj s naším vyškoleným pracovníkom, ktorý pomocou plánovacieho programu Carat vám pripraví priamo u Vás cenovú ponuku a 3D návrh kuchyne zdarma.

Buďme úprimní: POZNÁTE V DOMÁCNOSTI DÔLEŽITEJŠÍ PRIESTOR AKO KUCHYŇA? MY NIE.

Venujte nám svoj čas a prezrite si našu fotogalériu, kde nájdete množstvo modelov a nápadov a nevynechajte ani fotografie našich realizácií. Zistíte,že plánovanie novej kuchyne bude zábavou.

Andalusia Küchen team