• Čemernianská 43, Vranov nad Topľou
  • info@andalusiakuechen.com

00421 - (0)948 /919 277

„My life. My style. My kitchen.“
Pri kuchyniach Nolte ste zvyknutý na to, že Vás vždy prekvapia novými nápadmi a výrobkami. Očakávate nové impulzy, ktoré sa nemusia vyhýbať termínu ,, inovácie“. A tak je to aj teraz. Nové materiály ako napríklad tmavé ,,ohorené“ drevo v kombinácii s jemnou Saharou vytvára drsný šarm a osobitý charakter.

Chladný mramor sa vracia na scénu. V moderných kuchyniach je vhodné ho skombinovať s matnou čiernou (PHOENIX) . Teraz aj s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov – anti finger print.

Malé detaily robia veľké rozdiely a to si teraz môžete všimnúť vo vidieckych kuchyniach Nolte. Vitríny a otvorené regály tvoria kúzlo vidieckej kuchyne. Od budúceho roku máme pre Vás na výber viac regálov, presklených dvierok a ozdobných líšt. Novinkou je aj nový úchyt do vidieckej kuchyne.

Ak poznáte náš plánovací program MatrixArt tak viete, že pri umývačkách riadu nebolo možné pokračovať lištou cez dvierka umývačky. Od nasledujúcej sezóny to bude samozrejmosť a prinesie to nové možnosti pri plánovaní kuchyne.

Montáž varných dosiek, drezu a zásuviek bude zas o niečo modernejšia. Nolte Küchen má od nového roku špeciálnu techniku, ktorá spočíva v tom, že výrez sa pripraví priamo vo výrobe a ošetrí sa proti vlhkosti. Pri montáži sa už iba osadí napríklad varná doska, ktorá bude nebude vyčnievať
z pracovnej dosky ale bude v rovine.


Andalusia Küchen team