• Čemernianská 43, Vranov nad Topľou
  • info@andalusiakuechen.com

00421 - (0)948 /919 277

A nie len na to by mala kuchyňa slúžiť ale mala by byť miestom pre vyskúšanie nových vecí, napr. pripraviť úplne prvýkrát crème brûlée s perfektnou chrumkavou kôrkou.
Pri takejto či inej predstave sa na chvíľu zastavte, a predstavte si dokonalý drez. Umývadlo pripravené na každodenný pracovný proces v kuchyni – dokonalá pracovná plocha.
Pôvodne sa drez používal len na umývanie riadu, teraz plní nové úlohy a stáva sa pracoviskom na prípravu jedla. Pri jeho výbere nepotrebujete prelistovať množstvo katalógov ale stačí, že prídete k nám, a my vám ukážeme čo si vybrať ak sa chcete zamerať na to podstatné – na radosť z varenia.
Ideálny drez s vami premýšľa a uľahčuje každodenný život. Budete prekvapení čo všetko dokáže ponúknuť taký moderný drez BLANCO.

BLANCO ETAGON
Drez Etagon preberá za vás množstvo úloh. Využíva priestor hneď trikrát Vďaka integrovanému príslušenstvu môžete umývať, nechať odtiecť a nakoniec spokojne nakrájať napríklad jahody na koláč.

BLANCO SOLENTA-S

Nie len drez veľa dokáže ale aj kuchynské batérie zaisťujú ľahkosť pri varení svojimi novými funkciami a potešia aj tých najnáročnejších kuchárov.

ANDALUSIA KÜCHEN  team

zdroj blanco.de