• Čemernianská 43, Vranov nad Topľou
  • info@andalusiakuechen.com

00421 - (0)948 /919 277

NK22427 Koje 03 Integra Papyrusgrau

Kuchynské trendy na rok 2018                 

Kvalita je často skrytá a na prvý pohľad nerozoznateľná. Je totiž ukrytá v detailoch. A tie robia rozdiel medzi kuchyňou a kuchyňou Nolte.

Ale to, na čom naozaj záleží, je človek. On sa mení a menia sa aj jeho požiadavky. A tak isto sa menia aj naše kuchyne. Okrem toho plnia už dnes požiadavky, ktoré sú zajtra aktuálne.

Exkluzívny dizajn, inovatívne povrchy, čerstvé farby a veľká rozmanitosť plánovania sú hlavným zameraním pre rok 2018.

To všetko pod mottom : ,, Skutočný život. Skutočné inovácie.“

Kedysi bola kuchyňa miestom na varenie, dnes je komunikačným centrom bytu alebo domu. Teraz má každý svoje vlastné nápady ako má jeho kuchyňa vyzerať. Jedna vec je však istá: V kuchyniach Nolte si nájdu všetci niečo podľa svojho vkusu.

Nové trendové farby pre kuchyne roku 2018 budú:

olivová, avokádová a svetlo žltá.

Od budúceho roku budú k dispozícii nové programy pre zákazníkov so špeciálnym vkusom s názvom FLAIR a FERRO.

Pri programe FLAIR ide o efektné detaily, ako sú hrany v mosadznej a oceľovej farbe.

Extravagantná predná časť s magickou atrakciou, tak to je program FERRO. Povrchová úprava obsahuje kovové častice s magnetickým efektom.

Flexibilná, šikovná a funkčná, tak taká je závesná jednotka CUBE . Umožňuje ľubovoľné posúvanie do strán a to všetko samozrejme s pohodlným tlmením. Dodáva sa vo výške 300 a 450 mm.

Priemyselný charakter do kuchyne prinesie novinka INTEGRA. Ide o nový typ zafrézovaného úchytu.

Otvorený regálový systém FLEX podčiarkuje priemyselný vzhľad kuchyne. S týmto systémom pridávate prvky do kuchyne s neuveriteľnou ľahkosťou. Čierna oceľ a nastaviteľné police v prírodných odtieňoch fungujú spolu veľmi dobre.

Ak hľadáte drevený dekor, ktorý je v niečom iný ako všetky ostatné drevené vzory potom ste na správnom mieste. Vytvorte si vlastný osobný kuchynský svet s novinkou TIMBER . Vzor dubu je k dispozícii v dvoch konštrukčných smeroch – horizontálne a vertikálne

Neustupujte od svojich požiadaviek, vyberte si moderný dizajn, trendové farby, modernú technológiu a to všetko pre takmer každý rozpočet a požiadavku a vždy v najlepšej kvalite – vyrobené v Nemecku.

Andalusia Küchen team