• Čemernianská 43, Vranov nad Topľou
  • info@andalusiakuechen.com

00421 - (0)948 /919 277

Užívajte si technológie zajtrajška už dnes


S HomeConnect váš každodenný život nebude nikdy ako predtým 

S technológiou HomeConnect môžete jednoducho ovládať, diagnostikovať aj monitorovať domáce spotrebiče cez chytrý telefón alebo tablet. Špeciálna aplikácia neslúži len ako diaľkové ovládanie. Spotrebiče je samozrejme možné na diaľku zapínať, vypínať, vyberať programy alebo kontrolovať, ako dlho beží. Aplikácia ale obsahuje aj veľa praktických rád a tipov na mieru danému spotrebiču alebo informácie o vhodnom príslušenstve, stavu vašich zariadení a technickej podpore v prípade poruchy.

Viac informácii o Home Connect

Domáce spotrebiče Siemens reprezentujú spojenie najvyspelejších technológií, nadčasového dizajnu a ľudského dôvtipu. Osvedčená nemecká kvalita a pokročilé funkcie vám umožnia prekonať všetky očakávania. Mimoriadne flexibilné a inteligentné spotrebiče Siemens sa ľahko ovládajú a dokážu predvídať vaše potreby. Zoznámte sa s budúcnosťou.
Chladenie Chytré nápady a inovatívne technológie v trendy dizajne – chladničky a mrazničky Siemens sú najlepším spôsobom flexibilného a správneho uchovávania potravín.

                                                       Chladenie

Chytré nápady a inovatívne technológie v trendy dizajne – chladničky a mrazničky Siemens sú najlepším spôsobom flexibilného a správneho uchovávania potravín.

1 chladnička + 1 mraznička = jedinečný unikát na mieru

Prispôsobte si kuchyňu podľa priestorových možností aj osobného životného štýlu. Moderné spotrebiče sú k dispozícii v rôznych rozmeroch i dizajnoch a dokonca aj chladničky a mrazničky je dnes možné kombinovať presne tak, ako potrebujete – so systémom modularFit značky Siemens.

Chladničky i mrazničky Siemens môžete vyberať v rôznych veľkostiach: kombináciou dvoch spotrebičov si tak môžete vytvoriť zostavu s výškou od 160 cm až do 212 cm presne podľa svojich požiadaviek. Vďaka novej technológii antiCondensation navyše môžete spotrebiče umiestniť nad seba tak, ako vám to bude najlepšie vyhovovať. Táto inovatívna technológia totiž zabraňuje tvorbe vlhkosti medzi stenami spotrebičov. Kombináciu modularFit tvoria dva samostatné spotrebiče s vlastným pripojením do elektrickej siete, čo je výhodné napríklad pri dovolenkách. Keď idete na dlhšiu dobu preč, môžete vypnúť chladničku, ale mrazničku nechať zapnutú

                         

                                                       

                                               Umývanie riadu

Umývačky riadu Siemens ponúkajú viac než len čistý riad – inovatívne nápady a veľa praktických funkcií pre maximálnu flexibilitu a pohodlie.

To všetko v modernom dizajne.

                                                      Odsávače

Pokiaľ ide o dizajn, Siemens spolieha na sofistikovaný vzhľad s nadčasovými čistými líniami a kvalitnými materiálmi, ako sú hliník, antikoro a sklo. Tieto kombinácie robia dizajn odsávačov Siemens atraktívnym. Vďaka mnohým šikovným funkciám a vysokému výkonu vám pomôžu odstrániť nepríjemné kuchynské pachy.


Rúry na pečenie

Zabudovateľné rúry Siemens sú univerzálne a vďaka modernému dizajnu pôsobivo štýlové. Môžete ich umiestniť nezávisle na varnej doske, napríklad

do výklenku pod pracovnú dosku alebo do vysokej kuchynskej skrinky. Vyberte si zo širokej ponuky presne tú vašu a objavte nové možnosti varenia.

Viac o produktoch sa dozviete na stránke SIEMENS

ANDALUSIA KÜCHEN team