• Čemernianská 43, Vranov nad Topľou
  • info@andalusiakuechen.com

00421 - (0)948 /919 277

EVOLINE

Život je stále viac zložitejší, pružnejší, mobilnejší a preto sa zvyšujú nároky na náš pracovný a súkromný život. Či sme doma, v práci alebo na cestách všade potrebujeme energiu a dáta k rozvoju a spojeniu so svetom.

EVOline si myslí, že technické požiadavky na pohodu a produktivitu dôsledne vytvára sofistikované systémové riešenie t.j. e-Place. Jedná sa o ideálne vybavené pracovisko.

Okrem toho EVOline dokáže vyhovieť aj špecifickým požiadavkám kuchýň.

EVOline Square 80

Elegantná náhrada bežnej káblového priechodu s priemerom 80 mm. Vhodná nie len pre kuchyne ale i kancelárie.

Nabíjačka je integrovaná v posuvnom kryte na bezdrôtové nabíjanie. Vhodné pre všetky Qi – podporované mobilné telefóny s WPC standartom 1.1

EVOlineCharger Qi

Montáž sa vykonáva pod pracovnú plochu, nabíjacia stanica je neviditeľná

EVOline BackFlip

Luxusný zásuvkový systém. Po stlačení sa otočí o 180 stupňov, zásuvky sú po otočení tak vysoko, aby boli chránené pred rozliatou tekutinou. Celková inštalačná hĺbka len 53 mm umožňuje inštaláciu i nad kuchynské zásuvky a spotrebiče

Evoline V-port

Je určený pre vertikálnu montáž v rohoch a na zakrytie je použitý elegantný hliníkový kryt. Jednoduchým stlačením sa profil vysunie dole.

EVOline Port

Výsuvný hliníkový profil s elektrickým a dátovým pripojením. Jednoduchá inštalácia. Všetky varianty môžu byť osvetlené. (led decentné osvetlenie vrchného krytu)