• Čemernianská 43, Vranov nad Topľou
  • info@andalusiakuechen.com

00421 - (0)948 /919 277

Vstavane Rúry od AEG

                                           AKO VYBRAŤ PARNÚ RÚRU

Neviete si rady s výberom parnej rúry? Pomôžeme vám. Náš video sprievodca vám vysvetlí hlavné rozdiely medzi jednotlivými typmi a poradia, na ktoré parametre sa zamerať aby ste si pre seba zvolili tú pravú. KLIKNITE SEM

                                                PREČO VARIŤ V PARE?

Pretože vždy túžime po dokonalosti, a to aj v našej kuchyni. A varenie v pare je výborným spôsobom, ako zvýrazniť chuť pokrmov, zbaviť sa potreby variť na tuku a oleji a tiež jedným z najlepších spôsobov, ako v jedle zachovať živiny. Technológia varenia v pare AEG zabezpečí, aby sa vaše pokrmy piekli pri konštantnej teplote, aby nevysychali či sa dokonca nespálili. Ľahko si tak pripravíte zdravé a delikátne pokrmy, po ktorých túžite.

RÚRY

Grilujte, pečte a opekajte v jednej multifunkčnej rúre. Alebo zájdite ešte ďalej pomocou parnej rúry, ktorá zabezpečí, že vaše jedlo bude plné šťavy vo vnútri, ale chrumkavé z vonkajšej strany.

UMÝVAČKY RIADU

Zverte svoj riad umývačkám AEG, ktoré ho nielen perfektne umyjú, ale sa tiež postarajú o to, aby vyzeral stále ako nový. Naše umývačky šetrne umyjú všetko od hrncov až po krehké sklo, a pritom sú mimoriadne tiché a energeticky úsporné.

UMÝVAČKA RIADU S COMFORTLIFT®

  • Systém ComfortLift® zdvihne dolný kôš na riad do komfortnej pracovnej polohy, čím zjednodušuje vkladanie a vyberanie riadu.
  • Výsuvy ComfortRails zabezpečujú hladké vysúvanie košov.

 

 

 

 

Sen o dokonalej kuchyni si môžete splniť, aj keď nemáte k dispozícii príliš veľa miesta. Pozrite sa na naše kompaktné spotrebiče.

 

Naše kompaktné spotrebiče nielen vyplnia výklenky, ale vašej kuchyni dodajú aj ďalšie funkcie. Či už je to kompaktná rúra na pečenie alebo kompaktná chladnička na víno – AEG vám ponúka veľa možností na revitalizáciu vašej kuchyne pomocou kompaktných spotrebičov. Nájdite tu správne riešenie pre svoje požiadavky!

Všetko potrebné sa dozviete na stránke AEG https://www.aeg.sk/kitchen/cooking/compact-built-in-range/

ANDALUSIA KÜCHEN team