• Čemernianská 43, Vranov nad Topľou
  • info@andalusiakuechen.com

00421 - (0)948 /919 277

 

 

TESTUJEME AŽ 10 000 HODÍN – TO JE DÔKAZ SKUTOČNÉHO VÝKONU.

Tam, kde sú ostatní spokojní po niekoľkých kolách testovania, my pokračujeme ďalej. Zatiaľ čo niektoré motory automobilov sú testované 3 000 hodín, my testujeme výkon až na 10 000 hodín. Vlastne až 30 % času vývoja venujeme testovaniu. Aby sme vám zaručili tie najlepšie výsledky – rok čo rok.

PL_JHVje1rEeuAzvSWWgsWhNWdFt71qUIu

Spoločnosť Miele je od svojho založenia v roku 1899 nezávislý rodinný podnik, ktorý sa rovnakým spôsobom cíti byť zaviazaný svojim vlastníkom, zamestnancom, zákazníkom, dodávateľom, životnému prostrediu a spoločnosti.

Podnik sa zameriava na výrobu domácich spotrebičov do kuchyne, pre starostlivosť o bielizeň a podlahy, ako aj na prístroje používané v profesionálnych prevádzkach alebo v medicínskych zariadeniach („Miele Professional“). Našou strategickou víziou je, byť najdôveryhodnejšou a najžiadanejšou značkou na svete.

Miele ponúka svojim zákazníkom výrobky, ktoré určujú kritériá so zreteľom na životnosť, výkon, komfort pri obsluhe, energetickú účinnosť, dizajn a servis. Tomu zodpovedá aj motto „Vždy lepší“, ktoré vytlačili na svoje prvé produkty už zakladatelia, páni Carl Miele (vľavo) a Reinhard Zinkann, a ktoré dodnes charakterizuje spoločnosť Miele.

Spoločnosť sa zameriava na vlastnú značku Miele a jej priebežné umiestnenie v prémiovom segmente trhu. Miele presadzuje dlhodobé myslenie a konanie s výhľadom na budúcnosť, kontinuitu v hodnotách, cieľoch, partnerský vzťah so svojimi zákazníkmi a dodávateľmi a podnikovú kultúru zameranú na zamestnancov.