• Čemernianská 43, Vranov nad Topľou
  • info@andalusiakuechen.com

00421 - (0)948 /919 277

Geniálne jednoduché – jednoducho geniálne

Nolte Eco je ekonomická úroveň kvalitných Nolte kuchýň, ktorá dáva veľa priestoru na realizáciu vlastných nápadov. Nolte Eco predstavuje produkty najvyššej kvality za priaznivú cenu. V tejto rade kuchýň spoločnosť Nolte ukázala nielen svoje obrovské technologické schopnosti, ale aj pochopenie individuálnych potrieb zákazníkov, s prihliadaním na ich finančné možnosti a životný štýl.

Táto nová rada Nolte Eco zahŕňa 37 variácii v desiatich programoch a rôzne zaujímavé prvky, ako napríklad samostatný zásuvkový systém s vlastným vnútorným usporiadaním.

Čo musí dobrá kuchyňa dnes vedieť?

Musí sa prispôsobiť životu svojich obyvateľov a pritom presvedčiť svojím tvarom a funkčnosťou. Kuchyne Nolte eco majú všetky prísady, ktoré sú k tomu potrebné: dobrý, nekomplikovaný dizajn, jednoduchý a chytrý systém plánovania a veľký priestor pre individuálne požiadavky.

Kvalita je zaručená – kvalita nepozná kompromisy. Prísne kontroly sú základom toho, že kuchyne Nolte Eco budú i po dlhom používaní bezpečne a spoľahlivo fungovať.
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, boolean given in /nfsmnt/hosting1_2/2/2/22d8b84d-9efd-4b38-9a80-558e998984fb/andalusiakuechen.com/web/wp-content/plugins/exit-popup/exit-popup.php on line 180