• Čemernianská 43, Vranov nad Topľou
  • info@andalusiakuechen.com

00421 - (0)948 /919 277

 

Vytvárame nezapomenutelné okamžiky

Vo všetkom, čo robíme, spojujeme kvalitupraktickosť a účinnosť, aby sme našli to najlepšie riešenie pre váš domov. Naším hlavným cieľom je poskytovať zmysluplné skúsenosti, ktoré môžete zdieľať so svojimi blízkymi.

 

Uvar si svoju cestu k životu

Kuchyňa je srdcom domova. Teka navrhuje spotrebiče, ktoré sa stanú dušou kuchyne. Pretože práve tu si varíte svoj život, tu sa odohráva časť najlepších chvíľ vášho života.

Kuchyňa je pre nás viac než len miesto, kde sa pripravuje jedlo. Je to miesto, kde sa smejeme, snívame, pomáhame si, robíme rozhodnutia, vravíme si, čo je nového, plánujeme život a v neposlednom rade zažívame nezapomenutelné momenty.

A práve z týchto dôvodov navrhujeme a vyrábame spotrebiče, ktoré prinášajú skutočne riešenie a inovácie do kuchyne, riešenia, ktoré ladia s vaším životným štylom a harmoniou domova.

Každý deň pracujeme na tom, aby sme lepšie pochopili vaše potreby a dokázali priniesť nové riešenie, ktoré odhalia v kuchyni nové možnosti.

Naša ochranná známka, ktorá vznikla v Nemecku, sa opiera o kvalitu, technológie a inovácie. Výrobky Teka su celosvetové známe svojou spoľahlivosťou, efektivitou a presností. Aj dnes, keď za sebou máme tradíciu takmer 100 rokov, Teka stále neúnavne pracuje na tom, aby každý produkt mal tie najlepšie funkcie a design, vďaka ním dosiahnete na každom kroku vynikajúcich výsledkov.

Máme jasné hodnoty, ktoré sme v našej spoločnosti hlboko zakorenili:

Poctivosť, veľkorysosť a originalita. To znamená, že vždy pracujeme pre vás a len vždy na vašej strane, pomáhame vám prekonať každodenné problémy prostredníctvom prvotriednych riešení.

Spokojnosť zákazníka je naším hlavným záujmom.

Od samého počiatku sa usilujeme o špičkovú kvalitu výrobku, najmodernejší a najoriginálnejší design, a najlepšie inovácie za primeranú cenu.